UWODZENIE I PODRYWANIE KOBIET

POZNAJ I WYKORZYSTAJ NAJLEPSZE SPRAWDZONE METODY I TECHNIKI !!!

DZIĘKI ĆWICZENIOM NLP ZWALCZYSZ NIEŚMIAŁOŚĆ W CIĄGU 15 MINUT !!!

Jak często zastanawiałeś się co Cię powstrzymuje przed tym, aby podejść do atrakcyjnej kobiety i rozpocząć z nią rozmowę ? Ile razy wyobrażałeś sobie, że ją uwodzisz... Jak często zostawało to tylko w sferze wyobraźni ?

 

Brakuje Tobie odwagi aby podejść ? - Zakładasz natychmiastowe niepowodzenie ?  Przestraszyłeś się odrzucenia ? - Wyobrażasz sobie milion scenariuszy jak kobieta daje Tobie "kosza" ? - Czujesz olbrzymi stres przed podejściem do kobiety ? - Jesteś przekonany, że jedynie mężczyźni, którzy posiadają drogie auta, są bogaci, mają super wygląd lub posiadający władzę mogą liczyć na zainteresowanie pięknych kobiet ? - Uważasz, ze jesteś mało atrakcyjnym facetem ?

 

Takim nastawieniem, postawą przekreślasz się już na samym początku.

 

Odpowiednia postawa jest kluczem w uwodzeniu ! Dzięki odpowiedniej postawie jesteś w stanie podejść do każdej kobiety i zawładnąć jej umysłem ! Dzięki postawie pokazujesz swoją wartość, potrafisz z łatwością użyć słów, które ją rozpalają i wprowadzają w niezwykły świat doznań miłosnych...

 

Przy wykorzystaniu szerokiej wiedzy z obszaru Neuro Lingwistycznego Programowania, autohipnozy oraz za pośrednictwem wyjątkowych metod i technik poznawanych na długoletnich szkoleniach i warsztatach Guru światowego uwodzenia jak Jeffries, Gunwitch, Mystery, Collins, Angelo, Badboy, przez Naszych Specjalistów powstały:

 

Wyjątkowe i Unikatowe Materiały Szkoleniowe dla osób chcących poznać Najlepsze Dotychczasowe Sposoby na Skuteczne podrywanie i uwodzenie kobiet. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym „Jak by to było gdybym potrafił w ciągu paru chwil uwieść każdą dziewczynę ?! - Jak bardzo przydałaby Ci się taka umiejętność w Twoim życiu ?

Przypomnij sobie, ile razy widziałeś atrakcyjną kobietę przechodzącą obok Ciebie na ulicy... chciałbyś do niej podejść, ale strach powstrzymuje cię... Nie wiesz, co masz robić, nie wiesz co masz powiedzieć...

 

Siedzisz sobie w klubie i atrakcyjna kobieta cały czas patrzy się na Ciebie, ale Ty nie zrobiłeś nic, aby do niej podejść i nawet dupa Tobie nie drgnęła ! Za każdym razem w Twojej głowie powstały myśli, które sabotowały Twoje działanie... że się nie uda, strata czasu, wyśmieje mnie lub, co będzie jak mnie znajomy zobaczy jak ta kobieta robi ze mnie wariata ! Czy to jest ta użyteczna reakcja, o którą Tobie w życiu chodzi ? – WĄTPIĘ

Jednak, jeśli już kiedykolwiek zdobędziesz się na to, aby wykonać ruch w stronę kobiety, zasycha Ci w gardle i Twój stan bardziej przypomina przedzawałowy, zamiast seksualny w momencie, gdy się do niej odzywasz.

 

Chciałbyś to zmienić ? Zmienić tak, że rozmowa z piękną nieznajomą będzie dla Ciebie wyjątkowo przyjemnym uczuciem i wspaniałą zabawą ? To lepiej trafić nie mogłeś...

 

Dołącz do tych, którzy już od dawna pławią się w bogactwie nieograniczonego wyboru dziewcząt, którzy gładko penetrują nowe i podniecające możliwości, które szeroko się przed nimi otwierają dzięki niesamowitym materiałom i technikom dostępnym na naszej stronie !!! Poznaj te techniki, metody i zasady !!!

 

Ale zanim to zrobisz, zobacz i posłuchaj, co piszą osoby, które już zakupiły materiały dotyczące skutecznego podrywania i uwodzenia kobiet...

„Mistrzostwo świata. Ale jazda... nie dość, że pozbyłem się nieśmiałości, która przeszkadzała mi we wszystkim od zawsze... to potrafię teraz  podejść do każdej laski, bez żadnych debilnych wymówek. Kumple są w szoku kiedy po kolei wyrywam wszystkie najlepsze laski i zaczynają ogromnie mi tego wszystkiego zazdrościć”

 

Michał  muris@poczta.fm

 

 

„Kompletnie zmieniłem sposób w jaki będę się zajmował podrywaniem i uwodzeniem dziewczyn. Raz na zawsze przestałem robić z siebie frajera w kontaktach z dziewczynami - nie ma mowy o powrocie do poprzednich, frajerskich sposobów i metod, dowiedziałem się o sprawach, które pozwoliły przejrzeć mi na oczy.”

 

Robert  robert1104@poczta.onet.pl

 

 

„BARDZO DZIĘKUJE... i jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJE... laska, którą próbowałem skręcić od kilku miesięcy jest już Moja :) Mimo, że miała faceta, z którym spotykała się od lat wybrała właśnie mnie i bardzo się zakochała, oj bardzo :) W międzyczasie poznałem jeszcze 4 inne kobiety, które wyglądają jak top modelki. Dodatek do zestawu czwartego zaczyna się przydawać, oj bardzo przydawać ;) Wszyscy, absolutnie wszyscy chcą przebywać w moim towarzystwie. Dowiedziałem się nie tylko jak zdobyć i rozkochać w sobie każdą kobietę ale również wielu rzeczy, które przydają się w codziennym życiu... dzięki temu parę dni temu zdobyłem świetną pracę w dobrej firmie, kiedy spojrzę na to wszystko z perspektywy dwóch miesięcy... to z wielkim przerażeniem zastanawiam się jak by to było gdybym nie poznał tych wszystkich technik, ćwiczeń, materiałów, jak szare byłoby bez nich moje życie. Jeszcze raz BARDZO PAŃSTWU DZIĘKUJĘ... nigdy wcześniej nie sądziłem, że życie może być tak piękne i cudowne.”

 

Jarosław  jarek.kwiatkowski@op.pl

 

 

„Trudno jest mi w to wszystko uwierzyć... potrafię zdobyć takie laski, na które kiedyś bałem się spojrzeć... kiedy wchodzę do klubu laski same się na mnie oglądają a przecież nie jestem przystojny - to się nazywa Body Language !!! To najbardziej niesamowite odkrycie swoich możliwości.”

 

Piotr  pedro21@poczta.onet.pl

 

 

W Internecie i księgarniach jest bardzo dużo ofert poradników, kursów oraz wszelkiego rodzaju informacji zachęcających do zakupu materiałów odnośnie uwodzenia i podrywania kobiet. Z racji tego, że specjalizuje się w tej dziedzinie od kilku lat postanowiłem zaopatrzyć się we wszystkie materiały i przejść niemal wszystkie szkolenia aby porównać je do realiów. Wiele z tych poradników, kursów i innych metod dotyczących uwodzenia kobiet - totalnie mnie rozczarowało, inne z kolei nie wnoszą zupełnie nic nowego, istnieje zaledwie parę poradników, kursów, które mógłbym z całą pewnością każdemu polecić, ale większość z nich to kursy prowadzone w Stanach Zjednoczonych, w których uczestnictwo kosztuje grubo więcej niż 1.000$ Jest tylko jedna strona w Polsce, na której mogłem zakupić równie skuteczne techniki i poznać potężne narzędzia dotyczące podrywania i uwodzenia kobiet, a to wszystko za niewiarygodnie śmiesznie niską cenę.”

 

Tomasz  pushover@go2.pl

A teraz sam zadecyduj czy wolisz konserwować własny sceptycyzm czy chcesz przeżyć to, co Oni i cieszyć się takimi rezultatami jak Oni ?!

 

Pewnie zastanawiasz się... ile trzeba zainwestować w tą Mega rewolucje Twojego życia seksualnego i resztę życia pełnego wolności, poczucia wyboru, kontroli oraz namiętnego i pełnego pasji seksu z kobietami, które kiedyś uważałeś za niedostępne i bardzo trudne do zdobycia ?

Jeden z naszych klubowiczów powiedział:  "To jest warte absolutnie  każdych pieniędzy. Nawet, jeśli miałbym zapłacić za to teraz 1.000 czy 2.000 złotych, uznałbym to za najlepszą inwestycję w życiu"

 

 

Unikatowe materiały dotyczące efektywnego uwodzenia i podrywania kobiet zostały podzielone na 3 zestawy oraz 1 zestaw DELUXE zawierający Wszystkie materiały + gorący darmowy dodatek !!!

 Zestaw 1: Relaks i MEGA pewność siebie 199zł - promocyjna cena: 59zł !!!

 

Pierwszorzędną sprawą w podrywaniu i uwodzeniu kobiet jest właściwa postawa. „Zestaw 1” zawiera komplet ćwiczeń, które zdrowemu umysłowo mężczyźnie pozwolą wyeliminować nawet najdrobniejszy opór i lęk w kontaktach z pięknymi kobietami. Zwalczysz w niezwykle skuteczny i łatwy sposób nieśmiałość, zainstalujesz w sobie MEGA PEWNOŚĆ SIEBIE. Dowiesz i nauczysz się min. tego: - jak pozbyć się negatywnych emocji i lęku, - jak zabezpieczyć się przed negatywnymi skutkami stresu, - jak wpływać na stany emocjonalne oraz zachowanie innych ludzi przy użyciu technik perswazji, - jak skutecznie przekonywać innych do swoich pomysłów oraz - jak szybko nawiązywać bliskie kontakty z ludźmi. Ponadto otrzymasz wyjątkowe  sesje relaksacyjne (łączne nagranie ok. jednej godziny), które wprowadzą Twój umysł w stan relaksu co bardzo skutecznie i efektywnie wspomaga min. przyswajanie nowej wiedzy. Poza tym sesje relaksacyjne bardzo dobrze wpływają na ogólne samopoczucie i stan zdrowia człowieka. Jest to świetny sposób na wypoczynek i lepsze nastawienie do życia i otaczającego nas świata. Poznasz nowoczesne techniki oddechowe oraz nauczysz się kontrolować  ciało i umysł.

 

To wszystko by osiągnąć SUPER PEWNĄ SIEBIE POSTAWĘ i zlikwidować najdrobniejsze objawy nieśmiałości, podenerwowania oraz stresu

​​

 Zestaw 2: Mowa Ciała - Body Language  149zł - promocyjna cena: 59zł !!!

 

 

Zachowania niewerbalne odgrywają najistotniejszą rolę w tworzeniu pierwszego wrażenia o człowieku. 99% opinii o Nas powstaje u innych w ciągu pierwszych dziewięćdziesięciu sekund kontaktu z Nami !!!

 

Na tej podstawie już po kilku minutach wystawia się komuś opinię. Na co dzień nie zwracamy jednak na to uwagi. W efekcie większość niewerbalnych sygnałów wysyłamy i odbieramy nieświadomie. Czasami ruchy naszego ciała zaprzeczają temu, co mówimy. A gesty nie kłamią. Dzięki znajomości języka ciała można wyczytać, co czuje i myśli rozmówca. „Zestaw 2” jest nie tylko znakomitym narzędziem służącym do intrygującej sztuki odczytywania mowy ciała ale również daje praktyczne wskazówki, jak kreować swój wizerunek, jak odnosić sukces u płci przeciwnej, jak odnieść karierę w życiu zawodowym, jak właściwie odczytywać mowę ciała naszych rozmówców i jak, przy pomocy gestów i póz, tak wpływać na ich decyzje, aby osiągnąć zamierzony przez nas cel i dużo, dużo więcej. A może chcesz wiedzieć co myśli o tobie płeć przeciwna lub chcesz wiedzieć co myślą wszyscy ludzie z którymi na co dzień się spotykasz ? Czy Twój rozmówca jest szczery, czy kłamie ? Jak jest do Ciebie nastawiony - wrogo, czy przyjaźnie ? Czy rzeczywiście interesuje go to, co do niego mówisz ? Najlepszym źródłem zdobywania wiedzy o intencjach, nastawieniu i emocjach naszych rozmówców jest to, co widzimy, a nie to, co słyszymy. Niemal 80 proc. informacji o innych ludziach zdobywamy bowiem z ich zachowania i gestów. Więc naucz się jak w kilka sekund sprawić aby Twój rozmówca podświadomie zaczął Cię lubić i WYKORZYSTAJ TO w kontaktach nie tylko z pięknymi kobietami ale również w odnoszeniu Kariery w życiu zawodowym.

 Zestaw 3: Sekrety Efektywnego Uwodzenia 199zł - promocyjna cena: 59zł !!!

 

 

Pewnie już nie raz wyobrażałeś sobie, jak by to było gdybyś potrafił uwieść każdą kobietę, którą pragniesz ?

 

Proponuję Zestaw nr 3, dzięki któremu nauczysz się jak poderwać i uwieść każdą kobietę, w absolutnie każdej sytuacji. W parę chwil będziesz potrafił oczarować i zawładnąć umysłem dziewcząt do tego stopnia, że będą w stanie  rzucić swojego chłopaka, męża właśnie dla Ciebie !!! Otrzymasz: szybkie, łatwe, efektywne narzędzia, które spowodują, że błyskawicznie osiągniesz swój wymarzony cel !

 

Poznasz Najefektywniejsze metody podrywania i uwodzenia kobiet jakie kiedykolwiek były ogólnodostępne.

Zestaw 4: Zestaw DELUXE (Zestaw 1+2+3+gratisy) 399zł - nowa cena: 149zł !

 

 

czyli... MEGA Pewność Siebie (zestaw 1) + Mowa Ciała  „Body Language” (zestaw 2) + Skuteczne Podrywanie i Uwodzenie Kobiet (zestaw 3) + Gorąca Bardzo Praktyczna Niespodzianka Gratis ;) !!!

Poniżej przedstawiamy tylko ułamek technik, których nauczysz się w bardzo prosty i niezwykle szybki sposób:

 

 • jak oczarować osobę, na której tobie zależy

 • w jakich miejscach najlepiej nawiązać kontakt z nieznajomą osobą i jak to zrobić

 • na jakie tematy rozmawiać z Kobietami i jak rozmawiać na te tematy by sprawiały jej prawdziwą przyjemność, a Tobie osiągnąć cel

 • jak pozbyć się nieśmiałości a także fałszywych przekonań co do własnej wartości zastępując je MEGA Pewnością Siebie

 • jak rozkochać w sobie tą jedyną do szaleństwa

 • jak sprawić by kobieta, na której Tobie zależy rzuciła swojego faceta

 • jak rozpalać do czerwoności jej umysł i zawładnąć jej wyobraźnią, fantazjami seksualnymi

 • jak wywołać w kilka sekund dowolny stan u partnera (np. absolutną fascynację, zaufanie, pożądanie, zakochanie)

 • co myślą wszyscy ludzie z którymi na co dzień się spotykasz, a także co myśli o tobie płeć przeciwna

 • jak skutecznie przekonywać ludzi do swoich racji

 • jak pozbyć się negatywnych emocji, osiągnąć stany optymalnego funkcjonowania, pozbyć się lęku

 • jak zabezpieczyć się przed negatywnymi skutkami stresu

 • jak w kilka chwil sprawić, aby Twój rozmówca podświadomie zaczął Cię lubić

 • jak odczytywać niewerbalne i nieświadome sygnały zainteresowania i przyzwolenia

 • jak nawiązywać bliskie, oparte na zaufaniu kontakty z ludźmi w mgnieniu oka

 • jak sprawić, żeby Twoja była kobieta wróciła do Ciebie

 • jak wytworzyć w kobiecie magnetyczny pociąg do siebie w ciągu kilku chwil, nawet wówczas gdy nie jesteś nawet w przybliżeniu w jej typie

 

i dużo, dużo, bardzo dużo więcej...

Dokonując zakupu jednego z Zestawów, otrzymasz go pocztą elektroniczną* - wprowadziliśmy to udogodnienie specjalnie dla Ciebie tak aby jednocześnie ceny były jak najatrakcyjniejsze, a wysyłka natychmiastowa. Materiały są w formatach: .doc, .pdf, .mp3

 

* - za wyjątkiem nagrań mp3 zawierających Nowoczesne Techniki Relaksacyjne (ok. 80MB), które umieściliśmy na serwerze, do którego otrzymasz linki.

 

Aby złożyć zamówienie, należy wysłać do nas maila wraz ze swoim nickiem lub nazwiskiem (tak byśmy mogli zweryfikować wpłatę na rachunek bankowy) oraz podać zestaw, który chcemy zamówić, w odpowiedzi otrzymasz od nas maila z nr konta, na które należy wpłacić należność – jak tylko kwota zostanie zaksięgowana, natychmiast pocztą elektroniczną prześlemy odpowiedni zestaw.

 

W razie jakichkolwiek pytań Piszcie śmiało.

Odpowiemy na wszystkie pytania i chętnie udzielimy pomocy:

 

UWODZENIE@O2.PL